ul. Podcieniowa 7, Trutnowy, 83-020 Cedry Wielkie

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Autor: zulawy, 12. stycznia 2018

My także gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W najbliższą niedzielę 26. finał WOŚP!
Widzimy się 14 stycznia o godz. 14.00 w Szkole w Cedrach Wielkich. Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia 

529-ock6oQ34m2i5yXsf_02


1 % podatku!

Autor: zulawy, 5. stycznia 2018

Drodzy Podatnicy!

Już czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym, przypominamy, że Stowarzyszenie „Żuławy Gdańskie” jest Organizacją Pożytku Publicznego. Jak co roku, 1 % Państwa podatku może wspomóc działalność Stowarzyszenia, które chroni historię i dziedzictwo kulturowe Żuław Gdańskich.

Już niedługo na www.zulawy.org oraz na naszym fanpage’u pojawi się banner, który umożliwi rozliczenie online, jednak już teraz zachęcamy do przekazywania 1 % podatku. Jednocześnie dziękujemy za ubiegłoroczną hojność. Każdy grosz od Państwa jest dla nas bardzo ważny i pozwala realizować kolejne projekty i przedsięwzięcia.

1200px-OPP_logo_1_procent_krakers_4x3


Życzenia świąteczne!

Autor: zulawy, 19. grudnia 2017

Przyjaciele, Znajomi, Wszyscy…

Życzymy wspaniałych, pięknych i smacznych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie rodzinny, przepełniony miłością i dobrem, a Nowy Rok 2018 niech zmienia na lepsze świat i ludzi.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia „Żuławy Gdańskie”

kartka II 2017 r. 1


„Żuławskie Atelier” – ostatnie warsztaty projektu

Autor: zulawy, 18. grudnia 2017

„Żuławscy Pasjonaci” zakończyli realizację projektu w ramach programu Akumulator Społeczny, dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Świąteczne dekoracje gotowe!


Żuławskie Atelier

Autor: zulawy, 25. listopada 2017

Ostatni w tym roku projekt, czyli Żuławskie Atelier, dofinansowany w ramach programu Akumulator Społeczny Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dobiega końca. Przed nami jeszcze tylko warsztaty wikliniarskie. Dziś natomiast uczestniczki uczyły się wykonywania świeczników z drutu metodą Gregora Lersha. Kompozycje, które powstaną, ozdobią nowe warsztatowe pomieszczenia, które dzięki dofinansowaniu wyposażyliśmy w stoły i krzesła.


Żuławskie Atelier

Autor: zulawy, 20. października 2017

Trwa ostatni w tym roku projekt, dofinansowany w ramach programu Akumulator Społeczny Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Celem projektu był zakup stołów i krzeseł do nowo wyremontowanych pomieszczeń warsztatowych oraz organizacja warsztatów. Zdjęcia prezentują efekty warsztatów ceramicznych, a przed nami jeszcze warsztaty wikliniarskie, podczas których grupa żuławskich pasjonatów wykona kolejne ozdoby do nowych pomieszczeń.


Miła niespodzianka :)

Autor: zulawy, 20. października 2017

Ktoś na progu domu pozostawił nam taką miłą niespodziankę  Nawet nie wiemy, komu zawdzięczamy ten miły upominek.. Bardzo dziękujemy